YAREN MOBİLYA

 

 

HİKAYEMİZ

 

Yaren mobilya 2000 yılından bu yana vazgeçmediğimiz ve asla vazgeçmeyeceğimiz temel çalışma değerlerimiz var:

Tüketicilerimiz ile ahlaklı ve güvene dayalı ticaret sürdürmek, kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretmek, çalışanları için huzurlu ve keyifli çalışma ortamı sunmak. İnanıyoruz ki, bu iş prensiplerimize sahip çıktığımız sürece markamız Yaren Mobilya, istikrarlı bir şekilde ve yaptığı işten keyif alarak büyüyecektir. Bu büyümeyi de gerçekten hak edecektir. Biliyoruz ki, kurumsal bir çerçevede gelecek nesillere bırakmaya çalıştığımız bu markanın bilinirliği artacak ve saygın şekilde yoluna devam edecektir. Marka sloganı olarak “akıllı mobilyalar”ı tercih ederken hem mevcut ürünlerimize hak ettiği bir değeri verdik hem de yeni ürün tasarımlarımızda kendimize vizyon olsun diye belirledik.

“Huzur dolu, mutlu evler” prensibi ile çok daha yaşanası evler oluşturmak için çalışıyoruz.

Tasarımcılarımız, Yaren Mobilya ürünlerinin evlere katacağı statü, konfor, keyif ve modernlik için çalışıyor. Mühendislerimiz, Yaren Mobilya ürünlerinin estetikliğine fonksiyonel mekanizmalar ilave ederek kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü olması için çalışıyor. Satış ekiplerimiz, Yaren Mobilya ürünlerinin sahip olduğu bu ayrıcalıkların her mağazamızdaki standart sunum ve tanıtım şekliyle daha fazla eve ulaşması için çalışıyor.

Yaren Mobilya, 19 yıldan beri 250’den fazla çalışanı ile ürettiği on binlerce koltuk takımının evlere kazandırdığı keyif ile mutludur.

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

HÜRRİYET MAH . HÜRRİYET CAD. CEYLAN SOKAK NO:157B

es.png
yarenmobilya
ebubekir_web_disaynır2.png

© 2020 yarenmobilya.net , Tüm hakları saklıdır .